KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17514398
nr 1751 4398
Christer von Rosen
(1928-2015), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo, "Telepatiskt experiment", 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 37x31
Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:03:36
9/12 08:17:09
Christer von Rosen
Läs mer om Christer von Rosen